بازدید از کلینیک دامپزشکی

نوشته شده توسط مدیر سایت در ۲۸ بهمن ۹۱

آموزش همراه با تجربه ، بهترین شیوه ی فراگیری ، به ویژه برای کودکان است .

در برنا همواره سعی بر این داشته و داریم تا آموزش غیر مستقیم مبتنی بر تجربه گری را به فرزندان مان هدیه کنیم و آن دسته از عزیزانی که دستی در آموزش دارند می دانند که چه کار سخت و طاقت فرسایی است و جز با عشق ، عشق و عشق نمی توان این روش سترگ آموزشی را پیاده کرد .

در هفته ای که گذشت در میان نزدیک به بیست موضوع کارگاهی که کودکان داشتند ، در مورد آشنایی با حیوانات اهلی خانگی و روش های نگهداری آن ها ، بیماری های احتمالی مشترک شان با انسان و . . . گفتگو شد . به ویژه در کارگاه دوستی با طبیعت ، تنوع زیستی و زبان انگلیسی . لذا به پیشنهاد خاله فرناز ( آموزشگر زبان انگلیسی ) بر آن شدیم تا این هفته و هفته آینده بازدید از کلینیک دامپزشکی را برای ۲ گروه ۱۲ نفری در نظر بگیریم .

آشنایی با لوازم و وسایل نگهداری و پرورش حیوانات ، انواع غذاها و داروها و ویتامین ها ، و البته روش های معاینه ، جراحی ، رادیولوژی و حتی شستشو و آرایش حیوانات از جمله جذابیت های این بازدید بود .

با سپاس فراورن از آقای دکتر محرابی ( عموی آریا جون ) که این امکان را برای مان فراهم کردند .

و قدردانی ویژه از خاله گلشن و خاله زینب که همچون همیشه همراه غنچه های برنا بودند .

  

فرستاده شده در بازديدها،خبرنامه،صفحه اصلي | یک نظر


یک پاسخ برای “بازدید از کلینیک دامپزشکی”

  1. توسط شادی قدیریان در بهمن ۲۸, ۱۳۹۱ | پاسخ

    روز سه‌شنبه اول اسفند؛ در آیین اهدای جایزه‌ی سالانه لاک‌پشت پرنده، بهترین کتاب‌های سال ۱۳۹۰ از دید داوران این جایزه، اعلام و به برندگان، نشان‌های لاک‌پشت طلایی و لاک‌پشت نقره‌ای اهدا خواهد شد. این جایزه، که به نوعی برآمده از مجموع داوری‌های صورت گرفته در طول سال، در قالب فهرست لاک‌پشت پرنده است، امسال برای نخستین باز برگزار می‌شود و حضور علاقه‌مندان و دوست‌داران ادبیات کودک و نوجوان می‌تواند گرمی‌بخش این جلسه باشد.
    این مراسم، سه‌شنبه اول اسفند، از ساعت ۱۷ در شهر کتاب مرکزی، خیابان شریعتی، نرسیده به معلم، برگزار می‌شود.
    منتظر همه‌ی دوستان کودک و نوجوان در این مراسم هستیم.

    http://www.facebook.com/events/469910196391084/permalink/477549465627157/

ارسال نظر